Ukázkové demonstrace protipovodňového systému

01. 07. 2011

Prezentace protipovodňového systému v reálu na vodních tocích v Čechách a na Slovensku. V případě zájmu o účast nás kontaktujte, zašleme Vám pozvánku a podrobnější údaje.

akceakce


Prezentace protipovodňové ochrany na vodním toku v Ústí nad Orlicí

Dne 30.6.2011 od 10:00 hod - v obci Hylváty u Ústí nad Orlicí proběhla ukázka protipovodňové ochrany, které se zúčastnili zastupitelé Městského úřadu, členové krizových štábu z okolních ohrožených oblastí. Prezentovali se protipovodňové bariéry přímo v praxi na vodním toku. Akce se setkala s velmi velkým ohlasem. Psalo se o nás: více podrobností najdete zde.

akceakce 

Dne 28.7.2011 (čtvrtek) od 11:00 hod - Bystřice pod Hostýnem, ul. Pod Platany. Náš tým předvede v praxi použití jednotlivých bariér (protipovodňová bariéra Water-Gate, vodní bariéry Big-Bag a DoorDam) a seznámí účastníky prezentace se výhodami různých protipovodňových řešení. Technologie, které usnadňují nejen ochranu před velkou vodou, ale svou jednoduchou konstrukcí a snadnou montáží přispívají k lepší ochraně před velkou vodou. Více informací zde.

waterfotofoto

← Zpět na akce

Krizová protipovodňová linka

Nonstop tel. +420 724 237 552


Novinky

V úterý 17.9.2013 Kunovice - ukázka přehrazení toku Olšava + ukázka odklonění nežádoucí vody tekoucí po komunikaci (simulace nadměrné srážky nebo havárie). Pro bližší informace volejte 724 440 790.

Předání nové protipovodňové ochrany obci Nový Oldřichov zde

Testování na jezu Přerov - porovnání protipovodňového hrazení  více zde

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky - Prezídium Hasičského a záchranného zboru vydalo souhlas s používáním protipovodňové bariéry WATER-GATE po celém Slovensku. Více zde

Nová videa protipovodňová bariéra WATER-GATE zde


Napsali o nás

Povodně 2013: Prima TV - zprávy 4.6.2013 v čase 33:00 zde

- Česká televize ČT24 - zpravodajství z regionů - zde (od 13:40)

- Finanční noviny - zde

- tv zpravodajství: první regionální internet. televize Velkého Meziříčí - zde

- týdeník VELKOMEZIŘÍČSKO - zde

- deník Právo č.1 (příloha Dům a Bydlení) - zde

- EnviWeb zde

- www.tn.cz - zde

- Moderní obec 10-2012 - zde

více…RHINESTONE